Tenis - Typy

Tenis jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin w Polsce. Co ciekawe, wcale nie dzieje się tak za sprawą dobrych lub bardzo dobrych występów Agnieszki Radwańskiej czy Łukasza Kubota i Jerzego Janowicza. Ten sport jest tak zwyczajnie ceniony, dlatego też dobrze się na niego obstawia. Stąd też prezentujemy najciekawsze i najważniejsze zdarzenia na najbliższy czas. Dzięki temu będziecie mogli wybrać i postawić propozycje, które zagwarantują potencjalnie największe wygrane. Na co zwracać uwagę i jak szukać opcji kluczowych? Jak typować? Postaramy się – przed prezentacją pomysłów na dziś – opisać temat i wyjaśnić, co będzie kluczowe dla gracza. Typy ekspertów zawsze dobrze jest wziąć pod uwagę.

Standardowo operatorzy udostępniają od kilkudziesięciu, nawet do kilku tysięcy zdarzeń gotowych do typowania. Rzecz jasna jest to zależne od okresu sezonu i tego, jak wiele aktualnie trwa turniejów, szczególnie w najwyższej randze. Naturalnie najważniejsze są zmagania w ATP i WTA, gdzie rywalizują najwięksi sportowcy świata. Do tego dochodzą zmagania ITF czy Puchar Daviesa, Wielkie Szlemy. Właściwie każda szanująca się marka zdecydowanie powinna wdrożyć takie turnieje jak Roland Garros czy French Open czy Wimbledon. W wielu z nich znajdziemy Polaków, co dodatkowo nakręca atmosferę.

Trzeba przy tym wszystkim pamiętać, że typy możemy rozgrywać na różne sposoby, od singli przez wszelkie kombinacyjne i systemowe. Decyzje stają się trudniejsze, gdy w grę wchodzą takie pomysły jak handicap, dokładny wynik, zwycięzca pierwszego seta czy łączny czas zmagań. Do tego ważne jest, by móc zagrać przez urządzenia mobilne czy też za pomocą usługi Na Żywo. Pierwsza z nich zezwala na stawianie przez smartfon czy tablet, właściwie z dowolnego miejsca na ziemi, gdzie tylko mamy zasięg wi-fi. W przypadku LIVE, chodzi o granie już po rozpoczęciu meczu, nawet bezpośrednio z trybun przystających do kortu. Dzięki temu będziecie mogli analizować przebieg partii i postawić kupon, który wyda się wam najpewniejszy.

Mając to wszystko na uwadze przechodzimy do naszych typów.