Typy Polska 2 Liga

Polska Nice 1 Liga to bardzo trudne rozgrywki, głównie siłowe, które przysporzyły kłopotów drużynom, które spadały z Ekstraklasy już wielokrotnie. Ciężki los czekał tu Ruch Chorzów, Górnik Łęczną, Podbeskidzie Bielsko-Biała, a nie mamy wątpliwości, że w przyszłości będzie podobnie. Podobnie jak i najwyższa klasa rozgrywkowa w kraju, także i tutaj panuje wielka losowość i nigdy nie można być pewnym swojego sukcesu. Różnice punktowe są zresztą na tyle niskie, że poprzez jedno zwycięstwo wskoczyć można pięć lokat wyżej. Lub tyle też stracić. Dzięki czemu Typy Polska 2 liga są tak ciężkie do przewidzenia a gracze muszą się liczyć z potężnymi wyzwaniami. Oczywiście można całość analizować, ale czy jest to gwarant sukcesu? W przeciwieństwie do drugiej ligi w Niemczech, Francji, Anglii, Hiszpanii czy Włoszech, wszelkie zdarzenia są niezwykle ciężkie do wytypowania, co jednocześnie wiąże się z pewnymi atutami, czego najlepszym przykładem jest oczywiście… bardzo wysoki kurs na każde zdarzenie.

2 Liga PlDrużyny i typy Polskiej 2 ligi

W zakresie naszych rozgrywek na chwilę obecną prym wiodą Chojniczanka, Miedź Legnica, Odra Opole, Raków Częstochowa oraz Stal Mielec i Zagłębie Sosnowiec. Znacznie gorzej wiedzie się opisanemu już wcześniej Ruchowi, który zaczynał z ujemnymi punktami, czy też Górnikowi Łęczna i Stomilowi Olsztyn. Tuż nad nimi znajduje się Olimpia Grudziąc. Ciężko przypuszczać, że tabela będzie tak wyglądać pod koniec rozgrywek. Mając na uwadze potencjały wszystkich drużyn, czeka nas wielka batalia o każdy punkt. W przeciwieństwie do Ekstraklasy drużyny tutaj nie dzielą się tak często punktami. Rekordzistami w tej materii jest Miedź Legnica. Najczęściej po sukcesy sięgała ekipa z Chojnic i Opola (10), z kolei najczęściej przegrywają cztery ostatnie drużyn z tabeli, co akurat nie jest tu szczególnym zaskoczeniem. Co ciekawe, Stomil w tej kampanii zremisował jedynie jeden raz. Najlepszych strzelców ma Raków, najmniej bramek puszcza obecny lider, co wskazuje na to, że obronę zdecydowanie mają na miarę Ekstraklasy. Czy jednak wejdą? Oceńcie sami. Średnia ilość zdarzeń na poszczególny mecz Nice 1 Ligi to 50 wzwyż. Zagracie tu na zwycięzców, zakład bez remisu, liczba goli w meczu w wielu edycjach od poniżej 1,5 do nawet 5,5 powyżej. Do tego dochodzą 1 i 2 drużyna strzelą bramki, obie, handicap na kilka typów, dokładny wynik, w tym w danej połowie, pierwszy gol w meczu, wynik do 15 minuty i znacznie więcej. Takie alternatywy sprzyjają analizą, chociaż tak jak już pisaliśmy, radzimy do nich podchodzić z dużym dystansem. Przykładowe kursy na gospodarza prawie zawsze wynoszą 2,00 lub znacznie więcej, co samo w sobie jest tu doskonałą recenzją tych rozgrywek. Spotkania odbywają się zwykle w trybie piątek i sobota, co pozwala wam na składanie typów jeden po drugim. Większość bukmacherów oddaje do dyspozycji natychmiastowe rozliczanie kuponów, co daje wam możliwość gry przez cały czas, zaraz po zakończeniu ostatniego meczu, jaki typowaliście.

Promocję na 2 ligę

Wszyscy znani nam bukmacherzy dbają o to, aby gracze mieli za co stawiać dodatkowo. Taka lista promocji może być obszerna, aczkolwiek w całości zależna jest od marki na której założycie swoje konto. Dobrze jest monitorować wszelki przebieg zdarzeń, bowiem od czasu do czasu tworzone są także akcje dedykowane, na podstawie których otrzymacie doładowania gotówkowe i inne. Jak to w ogóle wygląda w przypadku niższych lig? Czy bonusy dotyczą także ich? Naturalnie, tak! Nie musicie się obawiać, dlatego jeśli chcecie grać na GKS Katowice czy też Podbeskidzie Bielsko-Biała, dokonacie tego również za premiowe środki, z takimi samymi warunkami jak w przypadku każdej innej ligi czy dyscypliny.

Mecz 2 liga plWśród kluczowych i popularnych promocji znajdą się w pierwszej kolejności akcje powitalne, które doładują wasze konto o 100% kwoty do wskazanej wartości. Do tego dochodzą doładowania gotówkowe, które są niejako przedłużeniem tej pierwszej akcji. Otrzymać można też darmowe kupony lub zwrot środków, a także wyścigi i turnieje, na podstawie których wybierani są najlepsi typerzy z danego okresu. W ten sposób często wygrać można nawet i kilka tysięcy złotych, co samo w sobie jest tu wielką premią dla zainteresowanych. Pamiętajcie jedna, by poznać warunki i zasady w oferowanych akcjach, gdyż bardzo często decydują one, jak szybko wypłacicie gotówkę na swoje konto bankowe.

W przypadku niższych klas rozgrywkowych zwykle mamy do czynienia z mniejszą ilością zdarzeń, aczkolwiek jeśli mówimy o Nice 1 Lidze, to wciąż dysponujemy zwykle bardzo mocną ofertą, z której skorzystać mogą również szczególnie wymagający typerzy. Wielkim atutem tego rozwiązania jest oczywiście wysokość samych kursów, która często wykracza jeszcze ponad Ekstraklasę, w której już teraz notujemy bardzo ciekawe propozycje, które kuszą tysiące ludzi każdego weekendu. Jeśli zatem lubicie podejmować ryzyko, polecamy spróbować swoich sił właśnie w ten sposób. Większość bukmacherów na swoich stronach ma przedstawione tabele, na podstawie których znajdziecie dokładne dane analitycznych do typów, które możecie później wypuścić.