Typy na Mistrzostwa Świata Rosja 2018

Mistrzostwa Świata to najbardziej prestiżowe rozgrywki piłkarskie, jakie można sobie wyobrazić. Dla niemalże każdego piłkarza jest to szczyt marzeń, znacznie wykraczający poza Ligę Mistrzów czy też Mistrzostwa Europy. Zwycięstwo w takich rozgrywkach sprawi, że przez kolejne cztery lata można o sobie mówić jako o najlepszym naszego globu. Nic zatem dziwnego, że bukmacherzy proponują niezwykle ciekawe i wciągające typy powiązane z tematyką. Przyglądamy się im po kolei i sprawdzamy, co powinno was zainteresować w pierwszej kolejności. Typy na Mistrzostwa Świata Rosja 2018 to temat, który będzie z nami przez kolejne miesiące, dlatego też dobrze jest poświęcić temu odpowiednio dużo uwagi i złożyć swoje propozycje najszybciej, jak to możliwe. Dlaczego? Może się okazać tak, że oferowane obecnie kursy będą znacznie wyższe niż te, których spodziewać się możecie w dalszym terminie.

Oczywiście skupimy się tutaj na grupach, które zostały rozlosowane na te mistrzostwa. Sprawdzimy, które ekipy są najbardziej cenione i mają największe szanse na awans. W zależności od bukmachera, znajdziecie w każdej z nich od kilkuset nawet do kilku tysięcy propozycji związanych z grą. Co i dlaczego wybrać?

Grupy na Mistrzostwa Świata w Rosji 2018

Grupy na Mistrzostwa Świata 2018

GRUPA A

W pierwszej grupie grają gospodarze, czyli Rosja. Ich rywalami będą Urugwaj, Arabia Saudyjska, Egipt. Te cztery formacje mierzyć się ze sobą będą od 14 czerwca. Większość bukmacherów głównego faworyta widzą tu właśnie w ekipie Sbornej, aczkolwiek naszym zdaniem kluczowa będzie reprezentacja z Edim Cavanim. Kursy na ich sukces wynoszą często 2,40, co jest wynikiem właściwie szalonym i godnym polecenia.

GRUPA B

Tu z kolei gra Maroko, Portugalia, Iran oraz Hiszpania. Grupa szalenie wymagająca i łatwo stwierdzić, że głównych faworytów jest dwóch. W meczu pomiędzy tymi ekipami większość osób oraz operatorów stawia na Hiszpanów, do tego z dość stanowczą przewagą. Dlatego jeśli tylko liczycie, że Cristiano Ronaldo może jeszcze zabłyszczeć i to on okaże się tu zwycięski, taki typ może wam dostarczyć przelicznik rzędu 4,25, co na poziomie tak wysokim jest rzadko spotykane.

GRUPA C

Tutaj znajdziemy Francję, Peru, Danię oraz Australię. Te cztery kraje zmagać się będą o awans, aczkolwiek bez tajemnicy pozostaje fakt, że bukmacherzy stawiają na Trójkolorowych. Ich obecny skład z N’golo Kante czy Dmitri Payetem wydaje się nie tylko murowanym pewniakiem do awansu, ale też jednym z pretendentów do triumfu w całych zawodach. Głównym rywalem będą tu Duńczycy, którzy mocno wdali się w kość także Polsce.

GRUPA D

Argentyna, Chorwacja, Nigeria oraz Islandia. O ile zawsze naturalnym typem wydaje się ta pierwsza kadra, to Islandia już wielokrotnie w ostatnich latach potrafiła przytrzeć nosa. Ten piękny sen kadry trwa i trwa, dlatego też dobrze jest się zastanowić nad tym, czy będzie to propozycja dla was. Zdaniem bukmacherów będzie to wszak klasyczny „dostawca punktów”, co może być zwodnicze. Jak spisze się natomiast Lionel Messi?

GRUPA E

W skład tego koszyka weszła Brazylia, Kostaryka, Serbia oraz Szwajcaria. Tu również główną kadrą jest ekipa z Ameryki Południowej, jednakże każda z drużyn ma swoje atuty, a Szwajcarzy postrzegani są jako zespół zgrany, bardzo pewny siebie i prezentujący stabilną formę od lat. Nie można ich w żadnym przypadku lekceważyć. Obstawienie drugiej najlepszej ekipy w tym zestawieniu wydaje się praktycznie niemożliwe. Podejmiecie się tego wyzwania?

GRUPA F

Tu z kolei przede wszystkim mowa o Niemcach, którzy dodatkowo grać będą ze Szwecją, Koreą Południową oraz Meksykiem. Czy można powiedzieć, że ktoś zagrozi naszym zachodnim sąsiadom? Wydaje się to nieprawdopodobne, aczkolwiek pamiętajmy, że w piłce wszystko może się zdarzyć. Wielbiciele i łowcy sensacji mogą liczyć na ogromne stawki, jeśli zdecydujecie się zagrać na Koreę, aczkolwiek takie szanse oceniane są na minimalne.

GRUPA G

Belgia, Tunezja, Anglia oraz Panama. Ta ostatnia reprezentacja wydaje się absolutnym kopciuszkiem. Wyzwanie będzie dla nich absurdalnie trudne, podobnie zresztą w przypadku Tunezji. O pierwsze miejsce walczyć będzie Anglia z Belgią. Obie kadry mają swoje atuty, jak chociażby Harry Kane czy Eden Hazard. To bez wątpienia jedno z ciekawszych widowisk grupowych przyciągnie na stadion tysiące fanów.

GRUPA H

W ostatniej grupie znalazła się kadra Biało-Czerwonych, ale też Kolumbia, Japonia i Senegal. Jesteśmy jedynymi reprezentantami Europy, co może dawać błędne wrażenie, że pewnie wygramy swoje mecze. Za faworytów postrzega się Kolumbię, aczkolwiek nie mamy wątpliwości, że podopieczni Adama Nawałki mogą napsuć krwi, w szczególności Robert Lewandowski czy też Piotr Zieliński. Graczy, którzy chcą jeszcze coś osiągnąć jest więcej, przecież nadal liczymy na Kubę Błaszczykowskiego oraz Łukasza Piszczka.

Russia 2018

Jak zatem widać, wszystkie te grupy wiążą się z ciekawymi wyzwaniami dla typerów i analityków. Część kuponów może się wydawać nad wyraz dobra, dlatego też gorąco doradzamy typować wszędzie tam, gdzie niesie was przeczucie. Zdarzyć się może wiele, ale statystyki są nieubłagane, co może doprowadzić już w fazie grupowej do dużych wygranych.