Typy na eliminacje do Mistrzostw Świata w piłce nożnej 2018

Mistrzostwa Świata 2018 Typy

Jeśli chodzi o Mistrzostwa Świata 2018, to jak przypominamy, odbędą się w Rosji. Po raz pierwszy turniej tego kalibru odbędzie się w Europie Wschodniej. Ze strefy UEFA udział w rywalizacji biorą 54 reprezentacje europejskie, które walczą o 13 miejsc w 9 grupach. Obecna faza potrwa do 10 października 2017 roku, kiedy to poznamy wszystkich finalistów, miejmy nadzieję również i Polskę, która jak przypominamy, przewodzi w swojej grupie. Na kogo obstawiać i jakie zdarzenia będą najciekawsze z punktu widzenia graczy?

Może Ciebie zainteresować: Jak typować w piłce nożnej

Do czasu rozpoczęcia turnieju głównego, przyjdzie nam typować przede wszystkim na zwycięzców faz grupowych. Opiszemy teraz wszystkie te, które w chwili obecnej wciąż czekają na rozstrzygnięcia. Kto zwycięży i przede wszystkim, jak ich szanse oceniają bukmacherzy z Polski i świata? Zacznijmy zatem od kolejnych grup.

GRUPA A

Szwecja i Francja mają tyle samo punktów (13), za ich plecami fatalna w ostatnim czasie Holandia (10). Bez wątpliwości to właśnie te trzy ekipy zmierzą się o wygraną i dalszy awans. Losy jeszcze ciężko ocenić, zwłaszcza, że na czwartym miejscu z dziewięcioma oczkami czyha Bułgaria.

GRUPA B

W tym przypadku najlepiej spisuje się Szwajcaria, która wygrała wszystkie sześć dotychczasowych meczów. Za ich plecami znajduje się Portugalia (15), która zdaniem ekspertów przed rozpoczęciem zawodów była murowanym pewniakiem do pierwszej lokaty. Węgry na trzecim miejscu z zaledwie 7  oczkami.

GRUPA C

Czy jest ktoś kto wyrwie zwycięstwo Niemcom? Wątpliwe, mają już 18 punktów i pewnie dążą po awans. Za nimi Irlandia Północna (13) i Czechy (9), aczkolwiek ich właściwie nie można już brać pod uwagę.

GRUPA D

Bardzo wyrównana grupa, gdzie Serbia i Irlandia radzą sobie właściwie identycznie (12). Za nimi Walia i Austria, które wciąż mają teoretyczne szanse na awans. Może tu jeszcze dojść do dużych przetasowań, a to oznacza większe wygrane!

GRUPA E

Polska na czele tabeli, pięć zwycięstw i remis. Za nimi Czarnogóra (10) i Dania (10). Nikt inny w tej walce się właściwie nie liczy, dlatego trzymamy mocno kciuki za podopiecznych Adama Nawałki, by bezpiecznie doszli do końca.

GRUPA F

Tu też zapowiada się emocjonująco do samego końca. Przewodzi Anglia (14), aczkolwiek Słowacja (12) i Słowenia (11) wciąż są w grze. Bilans bramkowy pierwszych drużyn jest na tyle obiecujący, że nikomu na pewno nie przypisalibyśmy awansu.

GRUPA G

Hiszpania i Włochy (16) grają bardzo równie, nie gubią głupio punktów, dlatego Albania czy Izrael (po 9) raczej nie mają co liczyć na cud i awans do turnieju głównego. Kwestia tylko, kto wyjdzie z pierwszej lokaty?

GRUPA H

Belgia (16), a potem dopiero Grecja (12) i Bośnia i Hercegowina (11). Te trzy drużyny grały do tej pory najlepiej i to je będziemy obserwować w szczególności. Nasz i ekspertów typ do wygranych? Oczywiście Belgowie z Edenem Hazardem.

GRUPA I

Chorwacja i Islandia (13) na szczycie, ale wystarczy jeden mecz, by Turcja lub Ukrainy zabrały ich lokaty. Tu także czeka wiele emocji i kwestia czy Islandia podtrzyma wysokie, narzucone wcześniej tempo?

Mistrzostwa Świata 2018 typy to także inne sugestie, strzelcy bramek czy ogólnie tryumfatorzy. Czeka nas gorący okres na który stanowczo doradzamy stawiać!