Recenzja bukmachera Totolotek

Słów kilka o Totolotku

Totolotek front pagePrzedstawiamy wam krótką, aczkolwiek rzeczową recenzję bukmachera Totolotek. Jest to jedna z polskich, w pełni legalnych marek, które zajmują się dostarczeniem rzetelnej i ciekawej oferty zakładów sportowych. Możecie być zatem pewni, że czeka na was atrakcyjna przygoda, przy której spędzicie godziny na analizy, a także z którą wygracie bardzo duże kwoty pieniężne. Nie jest zresztą przesadzonym stwierdzeniem określenie, że to marka doskonale nadająca się tak dla początkujących typerów, jak i dla najbardziej wymagających graczy, którzy podchodzą do tematu niezwykle profesjonalnie. Bez względu na to, do jakiego grona się zaliczacie, możecie być pewni doskonałej rozrywki, co zresztą podkreśla sam operator poprzez proste stwierdzenie, dostępne na ich stronie: „Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 20-letnią tradycją i siecią ponad 350 punktów przyjmowania zakładów w największych miastach. Główny produkt spółki to Toto-Mix – zakłady bukmacherskie polegające na typowaniu zdarzeń sportowych i społeczno-kulturalnych. W ofercie są również totalizatory piłkarskie Toto-Liga i Toto-Gol, totalizator konny Toto-Lotek oraz zakłady bukmacherskie na wyścigi psów Toto-Racing i wyścigi konne GBI (szerzej o naszej ofercie niżej).” – odnoszą się również do swojej legalności, tak ważnej z punktu widzenia bezpieczeństwa samych graczy: „W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności naszej firmy.”

Pamiętajcie, że dokonacie tam płatności na jeden z kilku sposobów. Nie tylko poprzez karty płatnicze od Visa i Mastercard, ale też dla przykładu wspólnie ze Skrillem. Jako pierwszy polski bukmacher zdecydowano się nawiązać z nimi współpracę, co zaowocowało natychmiastowymi wpłatami i szybki wypłatami. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą podpinać do systemu kont bankowych. Wszystko jest tu oczywiście bezpiecznie szyfrowane (SSL), co zresztą potwierdzono przyznaną licencją. Nie musicie się tu obawiać o żaden czynnik, także oczywiście o dane osobowe i politykę prywatności.

Promocje i bonusy od bukmachera

Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, jeśli napiszemy, że promocje i bonusy są niezwykle istotne dla wszystkich graczy. To właśnie one definiują markę i ich podejście do klienta. Na samym początku wspomnimy oczywiście o premii powitalnej, którą przewidziano dla wszystkich graczy, którzy dopiero zdecydują się założyć nowe konto. Dzięki temu otrzymacie powiększenie wpłaty w wysokości 100% do 500 złotych. W praktyce oznacza to, że jeśli zdeponujecie 100 złotych, łącznie na koncie pojawi się 200 złotych. Lub jeśli będzie to 600 złotych, to otrzymacie 1 100 złotych. Minimalna wpłata, która uprawnia do odbioru bonusu to już 20 złotych, dzięki czemu macie całkowitą pewność, że skorzystać może każdy, bez względu na zasoby portfela. Kluczowe jest tu, by pamiętać o regulaminie oraz jego najważniejszych zapisach. Oto one:

  • Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusu, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej 3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
  • Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
  • Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00

Oferta bonusowa Totolotek

Bonusów jest oczywiście znacznie więcej. Możecie tu liczyć na takie premie jak Gram Grubo, Tniemy podatek (wygrane o 12% wyższe niż u polskiej konkurencji!), Ako% czy też system polecania przyjaciół. Na tej podstawie możecie otrzymać odpowiednio więcej środków pieniężnych. Akcje funkcjonują nieprzerwanie, aczkolwiek będą uzupełniane przez kolejne premie, które wyłapać możecie poprzez systematyczną obserwacje strony Totolotka.

Oferta zakładów sportowych Totolotek

W tym temacie możemy mówić bardzo dużo, ponieważ sama oferta jest szalenie obszerna. Nie braknie tutaj rozwiązań o których dobrze pomówić, ponieważ zagracie nie tylko na piłkę nożną, hokej, siatkówkę czy tenis, samych dyscyplin jest kilkadziesiąt, w tym golf czy sporty elektroniczne. Możliwości będzie zatem bez liku. Wszystko jest tu zresztą okraszone świetnymi kursami a także faktem, że kupony rozliczane są zaraz po zakończeniu meczu. Nie musicie tu czekać aż ktoś z obsługi zaliczy rozwiązanie, dzieje się to automatycznie. Taki czynnik działa na korzyść graczy, którzy od razu mogą zagrać kolejne zdarzenia.

Jeśli jesteśmy przy zdarzeniach, to są ich tysiące, często nawet kilkadziesiąt. Na tej podstawie dodatkowo grać można handicap w różnych formach, strzelców bramek, ilość żółtych czy czerwonych kartek, a do tego wynik do przerwy, do 75. Minuty czy nawet końcowy ze wskazaniem na więcej statystyk. Tylko od gracza zależy, po co sięgnie. Może tego zresztą dokonać na podstawie urządzenia mobilnego, bez względu czy jest to tablet czy smartfon. Całość okrasza niejako doskonała propozycja gry w systemie na żywo, który uprawnia do typowania już po pierwszym gwizdku, dając każdemu szansę na analizę przebiegu meczu od samego początku, niemal do końca.

Obsługa klienta i inne czynniki

Totolotek pozwala graczom na wiele, jeśli jednak potrzebować będziecie pomocy, wystarczy skontaktować się z obsługą klienta za pomocą czatu na żywo. Odpowiedni konsultant zostanie wam przypisany niemalże natychmiastowo, ma on wgląd w wasze konto i może pomóc ze sporem od ręki. Koniec z oczekiwaniem na mail zwrotny.

Ten operator dodatkowo poważnie podchodzi do kwestii odpowiedzialnego hazardu, dzięki czemu spodziewacie się wsparcie w razie zagrożenia uzależnieniem.