Recenzja bukmachera STS

STS lider wśród zakładów bukmacherskich

Typy bukmacherskie STSSTS jest jednym z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce. Nic zatem dziwnego, że sponsorują piłkarską reprezentację Polski, ale też Jagiellonię Białystok oraz Lecha Poznań. Ich oferta jest na tyle szeroka i interesująca, że bez wątpienia zainteresują nawet najbardziej sceptyczne osoby. Mamy tu w końcu do czynienia z marką absolutnie bezpieczną, w pełni legalną, współpracują z najlepszymi metodami płatniczymi na świecie. Wszystko to składa się nam w jedną całość, która pozwala stwierdzić, że założenie u nich konta będzie ciekawym, prostym i błyskawicznym rozwiązaniem. Sam proces to ledwie minuta pracy. Jeśli dodatkowo potwierdzicie swój profil za pomocą skanu dowodu osobistego, od razu będziecie mogli przejść do rzeczy i grać za prawdziwe pieniądze, wygrywając potężne kwoty. W ich przypadku nie ma koloryzowania, są ciekawe fakty, jak chociażby: „STS jest największą polską firmą bukmacherską, która przyjmuje zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych. Spółka powstała w 1997 roku i od tego momentu z powodzeniem działa na terenie całego kraju, zatrudniając blisko 1.300 osób. STS nieprzerwanie inwestuje w rozwój nowoczesnych i innowacyjnych technologii, dzięki którym zdystansował krajowych konkurentów.”

Jeśli jesteście zainteresowani ich usługami, zdecydowanie polecamy spróbować swoich sił. Na ich stronie czytamy o następujących rozwiązaniach, które wdrożyli: „STS udostępnia usługi nie tylko za pośrednictwem ponad 420 nowoczesnych punktów przyjmowania zakładów czy strony internetowej, ale również jej mobilnej wersji, jak i aplikacjom dedykowanym systemom Android i iOS. Firma cały czas rozwija ofertę, udostępniając m. in. kolejne zakłady na żywo oraz umacniając wiodącą pozycję w dziedzinie e-sportu. Bukmacher stworzył też własny system wypłat – STSpay – pozwalający na szybkie przelewy przez 7 dni w tygodniu.”

Promocje i bonusy od STS

bonus powitalny sts.W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że STS bardzo aktywnie podchodzi do współpracy ze swoimi graczami. Oferuje im liczne rozwiązania, na podstawie których zyskacie bardzo pokaźne kwoty pieniężne i nie tylko. To świetne rozwiązanie dla osób, które decydują się na rozpoczęcie przygody z typowaniem meczów, ale nie wiedzą jeszcze gdzie powinni tego dokonać. Nie zwlekajcie zatem, szkoda czasu. Już na wstępie możecie otrzymać nawet 500 złotych na dalszą grę. Odpowiada za to promocja powitalna, którą bukmacher opisuje następująco: „Robisz pierwszą wpłatę i od razu dostajesz jej równowartość (nawet do 500 PLN!) na konto bonusowe. Jak wypłacić otrzymane środki? To bardzo proste. Wystarczy, że wykonasz TRZY obroty przyznaną kwotą. Pamiętaj, aby kupon był zaliczony do obrotu, musi mieć łączny kurs wynoszący co najmniej 1.91. Tyle!”

Do tego dochodzą dwie akcje, które bazują na wsparciu graczy w poniedziałki. Możecie w ten sposób zyskać nawet każdego tygodnia do 150 złotych. Nie brakuje przy tym odpowiedniego systemu polecania znajomych, dzięki czemu obie strony otrzymają po 50 złotych premii. Wystarczy skusić kumpla, by grał z wami na STS.

Oferta gier i zakładów od STS

Jako najpopularniejszy polski bukmacher może się pochwalić prawdopodobnie najszerszą ofertą, w której znajdziecie dziesiątki tysięcy propozycji meczowych. To wiele możliwości, każdego dnia, bez względu na porę roku, święta, wydarzenia. Normalnie typować można piłkę nożną, tenis, hokej na lodzie, siatkówkę, koszykówkę, żużel czy skoki narciarskie. Oczywiście samych opcji jest znacznie więcej, a dyscyplin jest kilkadziesiąt. Od czasu do czasu dochodzą też propozycje terminowe, np. nastawione na igrzyska czy też mistrzostwa świata. Rozwiązań jest potężnie dużo, ale co najważniejsze, inne czynniki również tu świetnie współgrają. Mamy dla przykładu na myśli fakt, że kursy są odpowiednio wysokie, bardzo konkurencyjne nawet w porównaniu do marek zagranicznych. Jakby tego było mało, kupony rozliczane są natychmiast po zakończeniu danego meczu, dzięki czemu od razu możecie przejść do dalszych działań i typować kolejne zdarzenia. Tych często jest powyżej 50 000, dzięki czemu liczyć można na wysoki handicap, strzelców bramek, rzuty rożne, auto, spalone, konkretne rezultaty do przerwy czy na koniec meczu.

Nie brakuje tu również trybu na żywo, gdzie obstawiacie już rozpoczęte mecze. W taki sposób możecie grać i analizować sytuację na boisku, po czym dopiero wypuścić wymarzony kupon. Rozwiązań jest tu wiele i co ważne, zagracie nie tylko na piłkę nożną, ale praktycznie na każdą kluczową dyscyplinę sportową. W ostatnim czasie dodatkowo uzupełniana jest propozycje esportu, czyli sportu elektronicznego, np. Counter Strike czy FIFA lub Call of Duty. Wszystkiego tego możecie dokonać za pomocą urządzeń mobilnych, co w praktyce oznacza, że wykorzystacie smartfon lub tablet, bez względu na zainstalowane na nim oprogramowanie. Świetny pomysł dla osób, które nie lubią lub nie mogą zbyt wiele czasu spędzać przed komputerem.

Obsługa klienta i inne czynniki

Oferta STS to nie tylko świetne zestawienie promocji i typów bukmacherskich. To również odpowiednio dopasowany dział FAQ czy też kluczowa obsługa klienta. Konsultanci dostępni są przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wystarczy się z nimi skomunikować poprzez czat na żywo. Funkcjonuje on natychmiastowo, dlatego możecie liczyć na reakcję dosłownie w ciągu minuty. Nie ma tu zbyt wielkich przeszkód, a całość działa naturalnie w języku polskim.

STS to także odpowiedzialna gra, o której przeczytacie w specjalnie przygotowanym do tych celów dziale. Mając to wszystko na uwadze, zakładamy, że jedynym słusznym krokiem jest założenie konta i gra.