Recenzja bukmachera LVBet

Poznaj nowego bukmachera LVbet

LVbet front pageBukmacher LVbet to jedna z polskich marek, która przebojem wdarła się na rynek. Dobre warunki oferowane graczom z całego kraju zaowocowały nie tylko wzrostem sprzedaży, ale też współpracą z Wisłą Kraków. W tak krótkim czasie udało się zatem skomponować ciekawe rozwiązania, która skusiły jedną z najbardziej uznanych marek sportowych w kraju. Nie będzie tu zaskoczeniem cytat, który zaciągnęliśmy ze strony samego operatora: „Lvbet.pl to bez wątpienia legalny bukmacher internetowy. Swoje istnienie na polskim rynku zakładów bukmacherskich zawdzięcza licencji Ministerstwa Finansów, regulującej zakłady online na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Dzięki temu, usługi świadczone przez lvbet.pl w pełni umożliwiają Wam dostęp do profesjonalnej oferty zakładów sportowych.” – dodali jeszcze: „Bukmacher lvbet to pewna marka, budząca głębokie zaufanie jej użytkowników. Przekonały się już o tym rzesze graczy naszych zakładów sportowych, a internetowe fora opiniotwórcze stwierdzają jednogłośnie, że lvbet.pl jest wschodzącą gwiazdą polskiego rynku.”

Specjalnie dla was sprawdzamy najważniejsze czynniki powiązane z tematem, bo LVbet to nie tylko sponsor, ale przede wszystkim doskonały bukmacher, który oferuje wam całkowicie bezpieczne użytkowanie swojej strony. Protokoły SSL zapewniają, że przechowywane dane są w pełni bezpieczne, z kolei najlepsze metody płatnicze gwarantują, że środki przesyłane na konto trafią na nie natychmiastowo, a w razie konieczności, od razu je wypłacicie. Zresztą, dodatkową mocną stroną jest tu wizytówka. Jest ona w pełnie responsywna, dzięki czemu dostosuje się do użytkowanego urządzenia. Nie ma zatem absolutnie żadnego znaczenia czy gracie na komputerze, laptopie, tablecie lub smartfonie, a wasze oprogramowanie to iOS lub Android. Proces rejestracyjny to z kolei jeden tylko formularz, którego wypełnienie nie zajmie więcej niż minutę. Oczywiście bukmacher ma prawo zażądać od was potwierdzenia tożsamości poprzez skan dowodu lub innego dokumentu, ale jest to procedura standardowo, z którą spotkacie się u każdej innej marki. Skoro wiecie już tak dużo, to przejdziemy do trzech kolejnych działów: promocji, oferty zakładów oraz obsługi klienta. To zresztą naszym zdaniem najważniejsze elementy każdego dobrego bukmachera i one definiują, czy warto w tej firmie grać.

Oferta promocji i bonusów LVbet

W zakresie promocji LVbet zajmuje bardzo wysokie miejsce w hierarchii wszystkich światowych bukmacherów. Wszystko za sprawą ich unikatowego podejścia, na podstawie którego spodziewać się można prawdziwych mega zestawów bonusów. Wpływają one nie tylko na atrakcyjność marki, ale przede wszystkim na możliwość swobodnego planowania i gry przez samych graczy. Opcji jest wiele, a otwiera je bezpośrednio premia powitalna na podstawie której otrzymacie większą wpłatę o 100% nawet do 1 000 złotych! Akcja jest o tyle ciekawa, że skierowana do każdego rodzaju gracza. Minimalny depozyt to tylko 50 złotych, dzięki czemu zagracie nawet wówczas, jeśli nie zamierzacie inwestować zbyt wiele. Rzecz jasna obowiązują tu warunki i zasady, aczkolwiek są na tyle proste, że od razu je zapamiętacie. Kluczowy jest jedynie następujący zapisek: „Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 i minimum 1.25 na każdą selekcję) za środki bonusowe.”

Oferta bonusowa LVbet

Dochodzą do tego promocje dla fanów konkretnych klubów, z którymi LVbet współpracuje, a także akcje krótkoterminowe i akcje szczególne jak dla przykładu esportowy bonus, bezpieczny kupon 5+ i multikozak. Na jego podstawie im więcej dodajecie zdarzeń do kuponu, tym więcej otrzymacie wygranej, będzie ona bowiem powiększona o odpowiedni procent w zależności od liczby zdarzeń, może to być nawet 25% więcej! Stawka minimalna 10 PLN, kurs minimalny kuponu 3.00, zakłady z jednego tygodnia (od poniedziałku 00:01 do niedzieli 23:59). Warto całość sprawdzać na bieżąco i być przy LVbet od początku.

Zakłady bukmacherskie w ofercie LVbet

Nie ma co ukrywać, że to właśnie zakłady przyciągają graczy w szczególności. To oczywisty fakt. Dlatego też już na początku tego działu poinformujemy was, że zagracie mocno na piłkę nożną, ale też koszykówkę, hokej na lodzie, tenis, siatkówkę, baseball, piłkę ręczną i kilkanaście innych pozycji. Będzie zatem coś ciekawego nie tylko dla fanów głównego nurtu, ale też dla osób, które cenią mniej znane gry. Wielkim atutem jest tu mnogość zdarzeń, zatem poza klasycznymi 1 X 2, postawicie też na handicap, strzelców, wynik dokładny do połowy czy na koniec. To spore urozmaicenie i możliwość dodatkowych analiz, co przydatne będzie dla osób, które poświęcają dużo czasu na sprawdzenie meczu, który chcą obstawiać. Oczywiście dokonacie tego też poprzez swoje urządzenie mobilne oraz systemem na żywo, gdzie gra się na już rozpoczęte zdarzenia.

Obsługa klienta i czynniki dodatkowe

W zakresie obsługi klienta możemy mówić o dwóch aspektach. Po pierwsze LVbet udostępnia odpowiednio opracowany i wdrożony dział pomocy z FAQ. Po drugie, skorzystacie z konsultantów, którzy są dla was dostępni przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wystarczy przejść na czat na żywo, gdzie oczywiście uzyskacie odpowiedzi na wszelkie kwestie związane z grą, waszym kuponem itp.

LVbet jako polski bukmacher działa oczywiście w legalnie, dzięki licencji od Ministerstwa Finansów, które z kolei wymaga również, by każdy z graczy był informowany o zagrożeniach związanych z uzależnieniami. Ten operator doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego na witrynie przeczytacie o potencjalnej pomocy, którą możecie uzyskać w przypadku w którym niepokoicie się grą.