Recenzja bukmachera Fortuna

Fortuna jedna z najlepszych polskich marek w zakresie bukmacherki.

Fortuna legalny bukmacherNic dziwnego, ich oferta i stabilne promocje doprowadziły m.in. do współpracy z Legią Warszawa, ale też z 1 Ligą piłkarską. Zresztą, partnerów można wymieniać znacznie więcej, co tylko potwierdza potężne zaangażowanie i budowanie więzi z fanami i kibicami z całego kraju. Stąd też przygotowaliśmy dla was krótką recenzję, w której przyglądamy się wszystkim aspektom powiązanym z grą w Fortunie. Na początku pod uwagę bierzemy oczywiście stronę internetową. Jest całkowicie responsywna, dzięki czemu idealnie dostosuje się do waszego urządzenia. Jest właściwie szyfrowana (SSL), stąd też nie musicie się obawiać o swoje dane i hasła, które tam użyjecie. W zakresie samego formularza to tylko jedna strona, a jego wypełnienie nie zajmie dłużej niż jedną minutę. Cały proces jest bezpieczny, natychmiastowy i wymaga jedynie weryfikacji swoich danych poprzez skanowanie jednego z dowodów tożsamości. O tym jak działa marka czytamy na ich stronie: „FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej, działającej na podstawie decyzji Ministra Finansów.” – po czym dodają jeszcze: „FORTUNA posiada obecnie sieć prawie 600 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewnia zatrudnienie dla około 1.000 pracowników. FORTUNA to wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie. Firma należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku, działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech. FORTUNA to dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług i ciągłe poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce na podstawie decyzji Ministra Finansów oferowała Klientom możliwość zawierania zakładów online oraz LIVE. Jako pierwszy bukmacher w Polsce Fortuna udostępniła swoim klientom usługę Wirtualnych Sportów.”

Specjalnie dla was recenzujemy cały projekt. Zaczniemy od prostego faktu, że płatności dokonacie tam zgodnie z metodą z której korzystacie na co dzień. Mogą to być karty płatnicze Visa czy Mastercard, ale też Skrill, tpay czy PayU i poszczególne banki, których pełną rozpiskę znajdziecie na stronie operatora.

Promocja powitalna i bonusy od Fortuny

Lista promocji jest tu długa, szczególnie, że te podzielone są na punkty stacjonarne i internetowe. Do tego dochodzą chociażby Mistrzostwa Typerów na podstawie których zmagać się będziecie z innymi graczami z całej Polski. Jest tu także ciekawa opcja zbierania punktów, które następnie wymienicie na prawdziwe pieniądze. Oznacza to, że bukmacher zdecydował się mocno wspierać graczy i stałych bywalców. Zresztą, otrzymacie pieniądze nawet za przyprowadzenie znajomych i jego rejestrację na miejscu. Nie brakuje wydarzeń sezonowych, np. związanych z Olimpiadą. Zawsze bądźcie na bieżąco, gdyż mogłoby wam coś po prostu uciec.

W zakresie promocji, najważniejszą będzie jednak ta od pierwszej wpłaty czy na pierwszy zakład. Jak to działa? Już tłumaczymy: „Załóż konto internetowe, a Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz zwrócimy Ci wkład za kupon, do 100zł! Jeżeli chcesz wykorzystać bonus w 100% zagraj za 114zł! Dodatkowo możesz otrzymać bonus do 400zł! Wykonaj przelew w terminie 10dni od daty rejestracji iKonta. W ciągu 60dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od nas bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 400zł.”

Darmowy zakład bez ryzyka.

Oferta zakładów sportowych na Fortunie

Ich oferta jest niezwykle szeroka i ceniona w całym kraju. Składa się na to kilka czynników, aczkolwiek jednym z nich jest możliwość typowania na piłkę nożną, ale też koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie, tenis i wiele innych. Nie brakuje mało znanych dyscyplin, które z pozoru mogłyby być wykluczone, tymczasem Fortuna dba o to, by gracze zawsze mogli dopasować swoje pasje do zestawienia. Oczywiście w skład takich propozycji wchodzą też liczne zdarzenia dodatkowe jak chociażby handicap, strzelcy bramek, ilość rożnych, fauli, kartek, wynik do połowy czy końcowy. Możliwości jest na tyle dużo, że każdy będzie zadowolony.

Nie zapominajcie, że na Fortunie grać można także przy pomocy urządzeń mobilnych, dzięki czemu wasz tablet lub smartfon sprawdzą się równie dobrze. Nie ma przy tym znaczenia z jakiego oprogramowania korzystacie, czy jest to iOS czy też Android. Wszystkim śmiałkom polecamy sprawdzanie systemu Na żywo, gdzie gracie na już rozpoczęte mecze, co sprzyja analizie i podejmowaniu konkretnych decyzji na bazie przebiegu meczu i danego wydarzenia. W tym zestawieniu znajdziecie nie tylko piłkę, ale też inne sporty, które w danym momencie oferują ważne spotkania.

Obsługa klienta i pozostałe czynniki

Jeśli chodzi o Fortunę, to bardzo poważnie podchodzi do swojego klienta, dzięki czemu macie pewność, że jeśli potrzebujecie pomocy, od razu jej uzyskacie. Przygotowano i wdrożono bardzo atrakcyjny system FAQ, gdzie widoczne są pytania i odpowiedzi na lwią część spraw, która może was dotyczyć.

Najważniejsza jest jednak obsługa, która działa na podstawie czatu na żywo. Dzięki niemu otrzymacie wsparcie konsultanta, który przypisany będzie do waszego konta maksymalnie w ciągu minuty. Od razu przejdzie on do rozwiązywania sporu, co również wpływa na poziom zadowolenia. Wszystko jest tu dodatkowo wsparte odpowiedzialną grą.