Recenzja bukmachera Forbet

Bukmacher Forbet to jedna z polskich, w pełni legalnych marek z tego zakresu.

Forbet recenzja Pol bukmacherMacie zatem 100% pewności, że traficie w miejsce pewne, szyfrowane (SSL), z najlepszymi i najbezpieczniejszymi płatnościami (Visa, Mastercard, dotpay, PayU), które sprawiają, że po prostu dobrze jest mieć tam konto. To zresztą sponsor wielu doskonałych drużyn sportowych z Polski, w tym Śląska Wrocław, PGE Skry Bełchatów czy też Włókniarza Częstochowa. Jak o sobie mówią? Idealnie obrazuje to następujący tekst: „Jako firma bukmacherska, udostępniamy swoim klientom tzw. ofertę kursową, w której znajduje się lista dostępnych zdarzeń do typowania, wraz z odpowiednimi kursami dla typów na określone zdarzenie. Typ to wybór konkretnego rozstrzygnięcia danego zdarzenia sportowego. Współczynnik kursu pomocny jest przy wyliczaniu wygranej, gdyż stanowi ją iloczyn stawki wniesionej do zakładu i kursu na wybrany typ na dane zdarzenie sportowe.” Oczywiście całe zagadnienie jest znacznie szersze i nie można się ograniczać tylko do tego czynnika. Dodają jeszcze: „ForBET, jako firma bukmacherska działający w internecie, oferuje swoim klientom bardzo atrakcyjne kursy, dzięki czemu zdobywa coraz większe uznanie. Naszym atutem jest również bogata oferta zdarzeń oraz dyscyplin sportowych, których niejeden tradycyjny bukmacher może nam pozazdrościć.”

W naszej recenzji pokazujemy wam kluczowe zagadnienia, na które natraficie u tego bukmachera i na które dobrze jest zwrócić uwagę przed rejestracją i potem w trakcie konkretnej rozgrywki. Na początku zwróciliśmy uwagę oczywiście na samą wizytówkę. Jest prosta, całkowicie responsywna, idealnie sprawdza się na urządzeniach mobilnych i dla wymagających użytkowników, którzy chcą mieć wszystko wystawione na talerzu. Proces rejestracyjny to ledwie minuta waszej pracy. Pamiętajcie jedynie, by wypełniać dane poprawnymi informacjami, gdyż te w krótkim czasie będą konsultowane i sprawdzane przez operatora. Potencjalne oszustwa nie wchodzą tu w grę, a konsekwencje tego mogą być bardzo poważne.

Promocja u bukmachera forBET.Promocja u bukmachera forBET

Sama marka chwali się różnymi promocjami, które często są współorganizowane z ich ambasadorami, np. Arturem Borucem. W przypadku akcji powitalnej spodziewacie się powiększenia waszego stanu konta o 100%, aczkolwiek również druga i trzecia wpłata będą odpowiednio powiększone o 75% i 50%. W każdym przypadku zyskacie do 400 złotych w gotówce bonusowej, dzięki czemu łącznie wasze konto zostanie zasilone o 1 200 złotych, co jest obecnie najlepszym wynikiem wśród polskich bukmacherów. Mając na względzie, że minimalna wpłata, która wliczana jest tutaj do obrotu to 20 złotych, macie od razu odpowiedź, że przedsięwzięcie skierowane jest do wszystkich, bez względu na potencjalne zasoby portfela. Jeśli chodzi o regulamin jest prosty i przejrzysty, a główne czynniki o których gracze muszą pamiętać to: „Aby odblokować bonus należy dokonać jednokrotnego obrotu depozytem po całkowitym kursie minimalnym 2,0 dowolną liczbą kuponów równą deponowanej kwocie. Do odblokowania bonusu nie zaliczają się kupony systemowe.” – na koniec zostawiono jeszcze następujący zapis: „Aby wypłacić bonus należy dokonać czterokrotnego obrotu zawierając kupony posiadające minimum 3 zdarzenia, każde z kursem 1,30 lub wyższym.”

Oczywiście przyglądajcie się spisowi nagród i bonusów. Często są zmieniane a gracze dodatkowo spodziewać się mogą wynagrodzeń indywidualnych o których zostaniecie poinformowani w osobnym mailu na który zarejestrowaliście swoje konto.

Oferta zakładów sportowych

Jeśli chodzi o ofertę, to forBET ma jeszcze co prawda sporo do zastąpienia, ale w jej skład wchodzą bardzo wysokie kursy, które dodatkowo są tu uzupełnione ważnymi czynnikami jak chociażby błyskawiczna prędkość rozliczania poszczególnych kuponów. Dzięki temu właściwie natychmiastowo możecie przejść do dalszego stawiania. Kursy są odpowiednio wysokie i ciekawe, konkurencyjne w stosunku również do marek zagranicznych. Wśród dyscyplin, które znajdziecie w zestawieniu nie brakuje oczywiście bardzo obszernej oferty piłki nożnej, ale też tenisa, koszykówki, hokeja na lodzie, siatkówki, piłki ręcznej czy żużla, który przez forBET jest niezwykle ceniony, co pokazują także umowy sponsoringowe, podpisane z klubami z Ekstraligi. Oczywiście w skład każdego zestawienia wchodzą liczne propozycje handicapu, strzelców bramek, wyniku do połowy, dokładnego na koniec autów, rożnych i więcej. Wszystko to wpływa na atrakcyjność tego zestawienia. Dodatkowo możecie tu analizować mecze i sprawdzać historię zmagań konkretnych drużyn.

Jakby tego było mało, forBET udostępnia zakłady sportowe na żywo, które pozwalają wam rozpocząć zabawę nawet po pierwszym gwizdku czy też na kilka chwil przed końcem spotkania. To spora atrakcja, ale także sposobność do analizowania zdarzenia i typowania jedynie wtedy, gdy uważacie, że ma to naprawdę sens. Bez trudu zrealizujecie taką funkcjonalność również na urządzeniach mobilnych. Nie ma znaczenia czy dysponujecie tabletem czy smartfonem z różnym oprogramowanie. Bukmacher współpracuje właściwie z każdą wersją systemu, jaką możecie mieć.

Obsługa klienta, czynniki dodatkowe

Oczywiście trzeba brać pod uwagę, że gra u bukmachera to także pewne zobowiązania i potencjalne problemy. Dział FAQ jest tu bardzo mocno rozwinięty i dostępny w języku polskim. Jeśli jednak potrzebujecie dalszej pomocy, wystarczy zgłosić się do operatora poprzez duży niebieski przycisk na dole ekranu. Przejdziecie do czatu na żywo, który prowadzony jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Konsultant odpowie na pytania i sprawdzi system, aby zweryfikować kupon lub promocję o której chcieliście porozmawiać.

Do tego dochodzą zagadnienia odpowiedzialnego hazardu, przed którym forBET odpowiednio przestrzega. Dobrze jest mieć na uwadze, że stawianie może być uzależniające.