Recenzja bukmachera e-Toto

Etoto legalny Polski bukmacher

Etoto legalny Polski bukmacher.Etoto jest jednym z kilku polskich bukmacherów, funkcjonujących w pełni legalnie, na bazie licencji przyznanej przez Ministerstwo Finansów. To bardzo istotny fakt, gdyż każdy gracz, który zdecyduję się założyć tam konto, otrzyma odpowiednie gwarancje, które pozwolą mu grać bez obaw o swoje konto, dane, a także samą legalność tego zakresu. Czeka na was doskonała ofertą, którą postaramy się pokrótce teraz przedstawić. Bierzemy zatem pod lupę przede wszystkim wizytówkę internetową i wszelkie kwestie z nią związane, a także ofertę promocyjną i zakładów sportowych. Etoto pisze o sobie w następujący sposób: „E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. działa od 2011 roku na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów. Sprzedaż zakładów realizowana jest poprzez punkty na terenie całego kraju oraz w Internecie. Przedmiotem naszej działalności jest organizowanie zakładów na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych.”

Jeśli weźmiemy pod uwagę powyższe czynniki, będziemy mogli śmiało przejść do procesu rejestracyjnego, który otwarty jest dla każdego pełnoletniego użytkownika. Przejście przez niego to ledwie minuta pracy, dlatego nie wahajcie się i spróbujcie swoich sił od razu. Wypełnienie formularza to chwila, natomiast następnie należy jeszcze przejść przez proces weryfikacyjny bukmachera, który pozwoli mu określić, czy wszelkie dane się zgadzają. To oczywiście konieczne w przypadku dbania o to, by dany użytkownik nie mógł podszywać się pod drugą osobę i wykorzystywać jego danych, co często dotyczy osób niepełnoletnich. Pamiętajcie przy tym wszystkim, że strona jest odpowiednio szyfrowana, tzn. bezpieczna, a także współpracuje z kluczowymi operatorami w zakresie systemów płatniczych z całego świata. To z kolei gwarancja tego, że natychmiast i bez dodatkowych opłat wpłacicie pieniądze, a następnie je wypłacicie. Dla wielu osób ta gwarancja szybkich zleceń działań jest niezwykle ważnym czynnikiem. Przejdziemy teraz do kolejnych części, na początek, do promocji oferowanych przez eTOTO.

Oferta promocji i bonusów eTOTO

Znajdziecie tu bardzo dużą ilość konkretnych promocji. To jeden z atutów tego bukmachera i punkt na który dobrze jest zwrócić uwagę, szczególnie wówczas gdy się wahacie i nie wiecie jeszcze czy warto się zarejestrować. Po pierwsze macie tam ciekawe zmagania VIP oraz system ligowy, który poprzez odpowiednią rywalizację dostarczy wam większe profity. Za grę mobilną również przysługują bonusy, których nie zdobędziecie na urządzeniu stacjonarnym. Na początku liczyć możecie też na zakład bez ryzyka, który sprawi, że w razie porażki otrzymacie zwrot 100% postawionej wcześniej gotówki. Akcję promują Tomasz Hajto i Mateusz Borek. Nie wiecie jak to wygląda w praktyce? Otóż bukmacher tłumaczy to tak: „Zakład bez ryzyka w ramach sprzedaży premiowej „KASOZWROT 100zł” może być postawiony tylko na zdarzenie z co najmniej 3 możliwymi rozstrzygnięciami (np. typ na zwycięzcę meczu piłki nożnej 1X2 spełnia te warunki, typ 1X, 12 lub X2 czyli tak zwana podwójna szansa nie spełnia tych warunków, podobnie też nie spełnia wymogów typ na zwycięzcę meczu tenisa, w którym mamy tylko opcje 1 i 2). Warunek ten nie dotyczy zakładów wielokrotnych (na wynik wielu zdarzeń), czyli tak zwanych zakładów akumulowanych. Zasada 3 możliwych rozstrzygnięć nie obowiązuje w przypadku zakładów wielokrotnych jeżeli zostaną zawarte z minimum dwoma zdarzeniami.”

Oferta promocji i bonusów eTOTO,

Dodatkowym atutem jest tu gra na podstawie której otrzymacie nawet do 1 000 złotych każdego tygodnia. Jak tego dokonać? Cóż, trzeba zdobywać punkty, które pozwolą wam piąć się w rankingu użytkowników eTOTO. „Za każdy postawiony przez Ciebie zakład, spełniający proste warunki, dostaniesz punkty do klasyfikacji tygodnia. Dwudziestu graczy, którzy od piątku do czwartku zagrali za min. 100 zł i zebrali największą liczbą punktów otrzyma atrakcyjne nagrody!” – wygląda ciekawie? I jest przede wszystkim bardzo skuteczne, oddając pokaźne kwoty pieniężne każdemu zainteresowanemu.

Obsługa klienta i dodatkowe czynniki

Drugi z najważniejszych czynników w zakładach sportowych. Sama oferta eTOTO została podzielona tak, by każdy mógł tu wybrać dyscyplinę odpowiednią do jego zapotrzebowania, wiedzy. Znajdziecie oczywiście tysiące propozycji z piłki nożnej, ale też z koszykówki, siatkówki, hokeja na lodzie, tenisa, piłki ręcznej, żużla i dziesiątek innych. W tym zakresie można się spodziewać praktycznie wszystkiego. Co istotne, zagracie na urządzeniach mobilnych, tak tablecie jak i smartfonie. Nie musicie się obawiać o oprogramowanie, ponieważ, wykorzystuje się tu responsywność strony, która stoi na najwyższym możliwym poziomie i jest dostępna dla każdego.

Ważny czynnik to oczywiście szybkość rozliczania kuponów, która w tym przypadku jest błyskawiczna. Nie musicie czekać na wygrane pieniądze i środki, dlatego też od razu będzie można je przekazać na dalsze działania. Naturalnie jeśli tylko będziecie mieli ochotę, możecie od razu zagrać za pomocą bukmachera na żywo. Funkcjonalność ta bazuje na grze już w trakcie meczu, nawet z poziomu stadionu. Świetny pomysł na analizowanie przebiegu danego zdarzenia.

Obsługa klienta i czynniki dodatkowe

Jeśli chodzi o samo wsparcie klienta, to oczywiście prowadzone jest w języku polskim. Znajdziecie tam dział FAQ z odpowiednimi wyjaśnieniami, ale też konsultanta, którzy pomogą za pomocą czatu na żywo. Działa on przez całą dobę, siedem dni w tygodniu, również w święta. Stąd też macie absolutną gwarancję, że w razie potrzeby możecie liczyć na eTOTO i pomoc specjalisty, bez względu na poruszany wątek.

Bukmacher wspiera system odpowiedzialnego hazardu. Powodzenia!