Mobilny bukmacher

Usługa mobilnego bukmachera stała się właściwie powszechna. Każda szanująca się firma dopuszcza wykorzystywanie swojej strony lub aplikacji także na urządzeniach mobilnych. Tym samym nie powinno być żadnych przeszkód, byście próbowali swoich sił przez smartfon czy też tablet. Nie ma znaczenia czy wykorzystujecie systemy operacyjne od Androida, iOS czy inne, bowiem proces optymalizacji stoi na znacznie wyższym poziomie niż jeszcze kilka lat temu. A to wielki atut dla osób, które często są w ruchu i nie lubią bądź nie mogą korzystać z komputera stacjonarnego, laptopa. Jak zatem wygląda temat od środka i czego dokładnie możecie się spodziewać? W tym krótkim artykule tłumaczymy krok po kroku wszelkie najważniejsze i kluczowe zagadnienia powiązane z mobilnym bukmacherem.

mobilny bukmacherProces rejestracji i wpłaty

Mobilny bukmacher w zakresie tego podpunktu nie różni się praktycznie niczym od wydania stacjonarnego. Sytuacja może być inna, gdy dany operator oferuje nam aplikację mobilną, gdzie zwykle wszelkie procesy są nieznacznie skrócone i ułatwione. Standardowo jednak mamy do czynienia z witryną responsywną, która dopasuje się do urządzenia, co za tym idzie normalnie przejdziemy przez proces rejestracyjny, a potem wybór poszczególnych opcji, które was zainteresują. Takie działania zajmują zwykle minutę, bowiem bazują na wpisaniu klasycznych danych: imię, nazwisko, adres kontaktowy, telefon, mail i hasło. Od czasu do czasu operator może dodatkowo poprosić o weryfikację danych, co ma zapobiegać praniu brudnych pieniędzy czy sprawdzeniu, czy użytkownik jest pełnoletni. Na tym etapie zachodzi zwykle doładowanie konta, którego dokonacie na podstawie przypisanych metod płatniczych, które wybieracie zgodnie z tym, jakimi metodami możecie wpłacać: karty płatnicze, debetowe i kredytowe, ale też portfele internetowe lub usługi prepaidowe jak paysafecard. W tym zakresie im więcej operator udostępni, tym lepiej dla każdego z graczy.

Oferta bonusów dla graczy mobilnych

Nie ma co ukrywać, że oferta mobilna jest równie atrakcyjna jak ta z komputerów stacjonarnych i laptopów – nie jest. Oczywiście akcja powitalna często przechodzi na oba produkty, jednakże nie wszystkie pozostałe bonusy działać będą w podobnym zakresie. Najważniejsze jest jednak to, że gracze mogą liczyć na podwojenie pierwszej wpłaty, co zwykle daje nam dodatkowych kilkaset złotych na grę. Dodatkowe akcje to oczywiście darmowe kupony, wyścigi, turnieje, zwrot stawki w formie cashbacku czy też inne premie, przyznawane indywidualnie. Bonusy są z reguły atrakcyjne i często dają to, czego nie mogą otrzymać gracze urządzeń klasycznych. Takie urozmaicenie przyda się zdecydowanie każdemu. Pamiętajcie jednak, że wszystkie premie powiązane są z zapiskami regulaminu. Te warunki i zasady muszą być zaakceptowane i przestrzegane, gdyż w przeciwnym razie możecie stracić wszelkie środki bonusowe o które wcześniej się ubiegaliście.

Oferta dyscyplin i samej gry

Mobilni bukmacherzy dysponują zwykle równie atrakcyjną ofertą, jak w wydaniu klasycznym. Dzięki czemu gracze skorzystać mogą z tysięcy propozycji nakierowanych na piłkę nożną, ale też koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, hokej na lodzie i innych dyscyplin. Nie ma tu zbyt wielu ograniczeń, ale rozstrzał pomiędzy różnymi propozycjami dostępnymi w sieci jest spory. Niektóre marki zaoferują kilkaset zdarzeń, inne nawet po kilkadziesiąt tysięcy. W ich skład wejdą propozycje dodatkowe, jak wszelkiej maści handicap, strzelcy bramek, wyniki do połowy, liczba rożnych, kartek, autów i znacznie więcej. Tylko od gracza zależeć będzie po co i dlaczego sięgnie.

Gra mobilna jest o tyle ciekawa, że daje nam błyskawiczne opcje działań, które sprawdzą się w przypadku zdarzeń na żywo. Bukmacherzy live dają wielkie dodatkowe opcje, tj. grę już po początkowym gwizdku. Takie uprawnienie pozwala nam obserwować zdarzenia nawet z poziomu stadionu, a potem puszczenie swojego kuponu nawet na kilka minut przed końcowym gwizdkiem. Bo nigdy nie wiadomo!

Pozostałe czynniki warte uwagi

Jeśli chodzi o grę mobilną, to musicie mieć na względzie każde dodatkowe czynniki, czyli chociażby obsługę klienta. W ostatnich latach przyjęło się, że bukmacherzy oferują czat na żywo, który funkcjonuje przez całą dobę. Dzięki temu zagracie absolutnie zawsze i od razu rozwiążecie problem, jeśli tak się pojawi, najczęściej w swoim rodzimy języku.

Do tego dochodzi odpowiedzialna gra, która pozwoli wam kontrolować swoją rozrywkę, czy też inne aspekty, jak choćby wysokość kursów, szybkość ich rozliczania czy też komentarze innych użytkowników sieci.