Fortuna typy bukmacherskie

Oferta bukmachera Fortuna jest na tyle obszerna, że bez trudu można ją porównać do marek zagranicznych, które do tej pory uważane były za najważniejsze w tej materii. Spotkacie tu zatem niezliczone propozycje o których warto pamiętać i które dobrze jest mieć na uwadze, co doskonale podkreśla sam operator poprzez następujące słowa: „FORTUNA to dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług i ciągłe poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań. Jako pierwsza w Polsce na podstawie decyzji Ministra Finansów oferowała Klientom możliwość zawierania zakładów online oraz LIVE. Jako pierwszy bukmacher w Polsce Fortuna udostępniła swoim klientom usługę Wirtualnych Sportów.”

Fortuna typy bukmacherskie


Typy bukmacherskie FortunaW ofercie tego polskiego giganta znajdziecie kilkadziesiąt dyscyplin, z których najważniejszymi będą oczywiście piłka nożna, tenis, hokej na lodzie, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, MMA oraz w zależności od pory roku skoki narciarskie czy też żużel. Naturalnie samych rodzajów jest znacznie więcej i znajdziecie tam nawet Florbal czy tym bardziej sporty elektroniczne, które zyskują coraz to większą popularność wśród fanów z całego świata. Rzecz jasna sama oferta nie ogranicza się tylko do takich zdarzeń jak Premier League, Primera Division, Serie A, Bundesliga, Ekstraklasa bądź Liga Mistrzów i Liga Europy, to też znacznie mniej rozpoznawalne rozgrywki, też z Afryki czy Ameryki Południowej. Operator nie zamyka się na inne opcje, dzięki czemu zawsze otrzymacie dodatkowe bodźce do analizy.
Pamiętajcie przy tym, że gra u bukmachera to także dodatkowe atuty w formie wysokości kursów czy też czasu, jaki niezbędny jest do rozliczenia kuponu. W przypadku Fortuny dobrze jest też sprawdzić wydarzenia na żywo, usługę mobilną oraz wszelkiej maści promocji, które mogą w bardzo znaczący sposób wspomóc wasze zasoby pieniężne, dzięki czemu nie tylko wydłużycie samą rozgrywkę, ale też dacie sobie ogromny zastrzyk do większych wygranych.
Wszystko to jest tam wsparte przez świetną obsługę klienta, która działa przez całą dobę, także w weekendy i wszelkiej maści święta.