Formy płatności dostępne u bukmacherów

Formy płatności to jeden z czynników, który może wam pomóc w decyzji dotyczącej założenia konta u danego bukmachera czy w kasynie internetowym. Kwestie jest o tyle istotna, że może pozwolić po pierwsze dokonanie błyskawicznej wpłaty, po drugie, natychmiastowo zlecić jej wypłatę na wasze konto czy inny portfel. Wiadome wydaje się, że zawsze zależy nam na czasie, ale równie ważne są też inne czynniki, jak chociażby kwoty minimalne i maksymalne, które można wykorzystać czy też prowizja, która pobierana jest przez operatora przy wykonaniu przez nas tej czynności. Wszyscy chcemy, by szło łatwo i przyjemnie, tylko czy zawsze tak jest? Specjalnie dla was sprawdzamy główne czynniki i rozkładamy je na części pierwsze, by każdorazowo cały proces okazał się prosty i przejrzysty. Oczywiście miejcie na względzie, że kasyna internetowe oferują skrajnie inne rozwiązania i bezpiecznie jest sięgnąć po markę, która dysponuje więcej niż kilkoma rozwiązaniami systemowymi. Będzie to oznaczało, że firma ma pełne wsparcie licencyjne, a przy tym jest bezpieczne w użytkowaniu. Protokoły SSL wydają się tu najważniejsze, bo dają gwarancję wykonywania poprawnych ruchów. Nigdy nie ryzykujcie, nie zakładajcie konta, jeśli nie jesteście pewni miejsca, w którym się znaleźliście. Przydatne mogą być recenzje innych użytkowników, zaciągnięte z sieci.

Oferowane formy płatnicze

formy płatnosciProces zakładania konta w kasynie jest niezwykle szybki i nie powinien zająć wam więcej niż dwie minuty czasu. Istotny będzie tu jednak proces weryfikacji danych. Niektóre kasyna dokonują tego od razu, inne oczekują od gracza danych dopiero po pewnym czasie. To swoiste zabezpieczenie, by grały jedynie osoby pełnoletnie i aby nikt nie kradł danych drugiej osoby. Ważne jest to, czy wizytówka jest tu responsywna (gra przez urządzenia mobilne), a także jakie języki użytkowe są wprowadzone, co może pomóc w zrozumieniu regulaminu. Mając jednak wszystkie te zagadnienia za sobą, przejdziemy do kwestii samych wpłat i wypłat, sprawdzając wszystkie najważniejsze metody płatnicze. A tych jest niezwykle dużo. Wystarczy tu nadmienić, że część kasyn oferuje ich nawet kilkanaście, a niektóre z nich… ponad 200. To także czynnik, którym dobrze się kierować.

Karty płatnicze

Pierwsza i najpopularniejsza metoda obok przelewu bankowego. Karty płatnicze od Visa i Mastercard czy Maestro są podstawą. Nie ma znaczenia, czy korzystacie z debetowych czy kredytowych. W tym przypadku kasyno weryfikuje was na podstawie karty, a przelew jest natychmiastowy, na podstawie przypisanych danych do waszego użytkownika. Wystarczy wprowadzić dane i najczęściej potwierdzić je poprzez weryfikację SMS, by zakończyć cały ten proces. W tej kwestii nie są pobierane zwykle żadne dodatkowe opłaty, a wypłata działa od razu. Wielkim atutem tego rozwiązania jest fakt, że kasyna i bukmacherzy najczęściej podpinają promocje właśnie pod to. Nie zawsze metody płatnicze współgrają bowiem z bonusami.

Portfele internetowe

Oczywiście samych portfeli jest niezwykle dużo, w tym rosyjskie i afrykańskie. Większość z użytkowników koncentruje się jednak na Skrillu i Neteller. To dwie najpoważniejsze i największe firmy z tego zakresu. W tym zakresie najczęściej spotkacie co prawda drobne prowizje, ale wpłaty i wypłaty są natychmiastowe, a kursy w razie czego przewalutowane, co wpływa też na szybkość zagadnienia. Warto nadmienić, że portfele można założyć w każdej chwili i wiąże się to dodatkowo z wydaniem dodatkowej karty płatniczej z której bez trudu skorzystacie w każdym europejskim kraju.

Usługi przedpłacone

W tym przypadku w pierwszej kolejności nasuwa się nam oczywiście paysafecard. To błyskawiczna metoda płatnicza, która opera się na przepisaniu kodu z kuponu, który uzupełni wasze środki finansowe na koncie gracza. Ta metoda ma też jeden wielki atut – jest całkowicie anonimowa. Jeśli zatem nie chcecie by ktoś wiedział, że wpłacacie pewne kwoty finansowe na swoje konto gracza, gorąco polecamy, zwłaszcza, że karty z kodem można nabyć praktycznie w każdym kiosku i wielu małych sklepikach.

Opcje krajowe i uzupełniające

W tej materii istotnych jest wiele rozwiązań, w tym PayPal, PayU czy Przelewy24. Mogą urozmaicić zabawę, ale w pierwszej kolejności – ułatwić proces deponowania środków i ich dalszej wypłaty. Współgranie z polskimi bankami ma wiele atutów i pozbawione jest zbędnych prowizji, które moglibyście wykorzystać na dalszą grę. Do tego dochodzą inne portfele i rozwiązania jak ecoPayz, Moneta, WebMoney, Cubits.

Kryptowaluty

Opcja wciąż młoda, ale nie będzie dla nas zaskoczeniem, jeśli wkrótce stanie się bardziej popularna. Obecne przeliczniki działają bardzo na niekorzyść gracza, jednakże jest to ten czynnik, który powinien być zweryfikowany. Dzięki tej metodzie wpłacicie m.in. przez Bitcoiny, które obecnie uważane są za najpopularniejsze i najbardziej wartościowe na świecie. W grę wchodzi jeszcze kilka rozwiązań dodatkowych, ale są one zależne od operatora z którym będziecie współpracować.

Podsumowanie tematu

Metody płatnicze to wiele rozwiązań, w tym klasyczne przelewy bankowe czy uzupełnienie konta drogą SMS. Kasyna się tu raczej nie ograniczają, aczkolwiek wybór uzależniony jest od ograniczeń lokalizacyjnych i przyznanej licencji.