eWinner Typy Bukmacherskie

Zakłady bukmacherskie w przypadku eWinner to bardzo sprecyzowana lista bazowa czy też typów custom bet. Otrzymacie na stronie szereg rozwiązań, których z trudem szukać u konkurentów. I właśnie dzięki temu marka się mocno wyróżnia, oferując nam zestawienia unikatowe i pasjonujące, do tego z wysokimi kursami. W naszym artykule opiszemy dokładnie jak prezentuje się zestawieni zakładów sportowych, wliczając w to także typy na żywo i inne, które można zdobyć na witrynie. Taka wiedza pozwoli wam szybko podjąć decyzję o założeniu nowego konta, szczególnie, że będzie się to także wiązało z odpowiednimi bonusami, przypisywanymi do waszego użytkownika już od pierwszego dnia po rejestracji.

eWinner Typy Bukmacherskie

eWinner Typy BukmacherskieGdy mówimy o zakładach sportowych, najczęściej do głowy przychodzi nam stawianie na piłkę nożną. W przypadku eWinner marka zdecydowała się jednak iść w innym kierunku, dodając do bazowej oferty liczne propozycje premiowe, zawsze zależne od tego, co akurat dzieje się na świecie. Jeśli zatem rozgrywanych jest wiele spotkań z koszykówki lub tenisa, duża część oferty nakierowana będzie właśnie na to. Stąd też czeka na was nie lada gratka. Pamiętajcie jednak, że zanim zdecydujecie się obstawiać, musicie zarejestrować nowe konto na stronie. Taki proces jest bardzo prosty i trwa zaledwie minutę. Założenie konta dostępne jest dla każdej pełnoletniej osoby, zatem jeśli czeka na was przygoda, ruszajcie! Do tego dochodzi prosta formuła zatwierdzenia konta, kiedy to gracz musi dostarczyć dokument potwierdzający dane z zapisanego formularza. To praktyki normalne i nie przedłużą oczekiwania na możliwość typowania zakładów. Ponieważ całość firmowana jest licencją Ministerstwa Finansów nie ma też potrzeby zamartwiania się o dane czy przelewy. Strona posiada sposobność do zbierania wpłat i wypłacania wypłat przez Blik oraz szybkie przelewy opisane w odpowiednim dziale z witryny. Dzięki temu możecie od pierwszego dnia skoncentrować się tylko na dobrej zabawie i osiąganiu jak najkorzystniejszych wyników. Poniżej prezentujemy dokładne typy, jakie będą tam na was czekać.

Zacznijmy od nowości, bowiem takimi są Custom bet w wykonaniu eWinner. Tak opisuje je marka: „Przedstawiamy innowacyjną usługę CUSTOM BET. To nowa opcja – oferowana na polskim rynku jedynie przez eWinner – która pozwala Ci na wniesienie niemal dowolnego zakładu i postawienia na co tylko chcesz!Co więcej, Twój CUSTOM BET nie musi dotyczyć nawet sportu! Dzięki tej unikalnej funkcji możesz zaproponować zakład dotyczący wydarzeń rozrywkowych, społecznych czy nawet kulturalnych! Nie wierzysz? #PostawNaSwoim i załóż się!” – dzięki nim możecie dla przykładu ocenić ile metrów w meczu przebiegnie Robert Lewandowski czy też ile asów zaserwuje w najbliższej potyczce Wilfredo Leon. Opcji jest zdecydowanie więcej i są one dodawane na bieżąco, dzięki czemu sama oferta jest mocno konkurencyjna w porównaniu do tego, co już widzieliście.

Rodzaje oferowanych zakładów

Nim dojdziecie do typowania, musicie też wiedzieć, jakiego rodzaju zakłady są tu możliwe. Oferta typów jest bowiem mocno rozbudowana i dostarczy wam całkowicie odmiennego poziomu panelu obsługi. Jest on widoczny po prawej stronie strony i działa podobnie także w przypadku gry mobilnej na smartfonie. Wszystko to ma prowadzić do responsywnego grania oraz intuicyjnego poruszania się po dostępnych dla nas opcjach menu. Zagracie tu na poszczególne spotkania z dwoma możliwymi wynikami, ale także i z trzema. Do tego dojdzie opcja gry na zwycięstwo zawodników zespołów czy kandydatów. Są opcje gry na miejsca zajęte przez zawodników, na „pole” lub „inni” czy też bezpośrednio związane z postacią. Firma uzupełnia też ofertę przez tryb na żywo oraz zakładów wirtualnych. W przypadku tych przed ostatnich tak je rozpisano: „Uczestnik powinien być świadomy ewentualnych różnic w aktualnym rezultacie wydarzenia stanowiącego przedmiot Zakładów wynikających np.: z opóźnienia transmisji telewizyjnej, radiowej i itp. W interesie Uczestnika jest bieżąca kontrola przebiegu i wyniku wydarzenia na własną rękę, bowiem ewentualnie pomyłki dotyczące aktualnego rezultatu wydarzenia nie będą brane pod uwagę przy rozpatrywaniu reklamacji.” – naturalnie na typ etapie doradzamy wam sprawdzić opcję szybkiego kuponu, który jest rozwiązaniem dla każdej osoby, która szuka błyskawicznych rozwiązań z zakresu typowania na mecze sportowe. Taki kupon pozwoli wam zobaczyć ile macie do wygrania, jak wygląda stawka, jak prezentują się dodane tam mecze (na dziś, jutro, pojutrze). Przycisk Zakład automatycznie wniesie kupon i pozwoli wam oczekiwać na późniejsze wyniki. A na co możecie stawiać tu dokładnie, nie licząc już custom betów, które przedstawiliśmy wam powyżej? Oto kilka propozycji:

Zagracie tu na puchar Włoch czy Francji, do tego Australian Open, NBA, Euroligę, NHL, KHL oraz Mistrzostwa Europy. Jak łatwo poznać po tej liście, eWinner nie udostępnia klasycznej laurki na bazie której macie podział na dyscypliny sportowe. Firma ta cechuje się przede wszystkim prezentowaniem tych zdarzeń, które odbywają się dziś, jutro oraz pojutrze. Nie tworzą w ten sposób fikcyjnych tysięcy propozycji, koncentrując się na tym, co naprawdę może was wciągnąć już teraz. Koniec z czekaniem tygodniami na wyniki, wasze środki będą bardziej płynne, a wy skupicie się tylko na najważniejszej analizie. Naturalnie późniejsza oferta nie omija także i ogólnego spisu, gdzie znajdzie się tenis, skoki narciarskie, hokej na lodzie, siatkówka, piłka ręczna, sporty motorowe, biathlon, badminton, boks, kręgle czy darty. Tutaj opcja jest znacznie szersza, wliczając w to nawet sporty elektroniczne, które z miesiąca na miesiąc trafiają do tych zestawień coraz częściej.

Promocje i bonusy

Jak zatem widzicie, czeka na was nie lada gratka na wielu etapach gry. Trzeba przy tym pamiętać, że na samym początku przygody trafi do was bonus powitalny, a następnie jeszcze mocno rozbudowany cashout. Za sprawą tych dwóch zagadnień będziecie wygrywać więcej i częściej, a do tego dodacie jeszcze ciekawe premie, które zwyczajnie uzupełnią wasze konta, w tym przypadku nawet do 1 150 złotych. Najpierw otrzymacie zakład bez ryzyka na 150 złotych, a potem dwukrotnie premie od doładowania, zawsze na 100% do 500 złotych. Sięgniecie zatem po większe środki, a to przecież wciąż nie koniec. eWinners wspólnie z Marcinem Gortatem, który jest ambasadorem firmy, zaprosi was do kolejnych wydarzeń. Wszystko to jest świetnie rozbudowane takimi tematami jak odpowiedzialny hazard czy obsługa klienta. Bo każdy z nas chciałby wiedzieć, że konsultanci będą nam w stanie pomóc w ciągu kilku chwil. I tutaj tak właśnie jest. Wystarczy kliknąć na okienko czatu w prawym dolnym rogu strony. Obsługa zareaguje maksymalnie w ciągu kilku minut, chociaż czas ten jest zwykle znacznie krótszy.

Po te i znacznie więcej korzyści zapraszamy na stronę eWinners, która jest dostępna już w tej chwili.