Bonusy Bukmacherskie

BONUSY BUKMACHERSKIE – WSTĘP

Gracze zakładów sportowych zainteresowani są dwoma kluczowymi aspektami. Każdy z nich może wpłynąć – i niemal zawsze tak jest – na decyzje dotyczącą potencjalnej rejestracji. Chodzi nam naturalnie o wysokość kursów oraz promocje. To właśnie one oddziałują tak na logikę jak i fantazję. Zawsze chcemy widzieć możliwie najwyższe propozycje zdarzeń, a także ekstra prezenty, które trafią na nasze konto czy zostaną wysłane bezpośrednio do domu. Internetowi operatorzy dwoją się i troją, by poprawić te czynniki. Nie ma w tym nic dziwnego, obecnie konkurencja jest na tyle duża, że jedynie jasne i znaczące przesłanie może zagwarantować nowych klientów. Jest kilka bonusów, które są najbardziej rozpoznawalne, występują też i takie, o których mówi się mniej, choć nie powinno. Poniższy tekst skupimy zatem wobec kwestii, które w naszych oczach zapewnią najwyższej klasy zabawę. To one będą miały wpływ na wasz poziom zadowolenia.

PIERWSZA WPŁATA A BONUSY BUKMACHERSKIE

Bonus od pierwszego depozytu jest pierwszym z jakim będziemy mieli styczność. To temat podstawowy, dlatego warto zwrócić na niego uwagę. Istotne są tak podstawowe ustalenia, jak również wszelkie warunki i zasady, z którymi się zmierzymy. Bukmacherzy bowiem zwykle mają spore wymogi wobec środków, które zgarniemy w ten sposób. Nie omińcie żadnego punktu, bo może mieć to w ostatecznym rozrachunku wpływ nawet na utratę wszystkich uzyskanych premii. Powinniśmy jednak zacząć od tego, z czym wiąże się taka propozycja. Dzięki wpłacie w określonej kwocie otrzymujemy najczęściej podwojenie naszych pieniędzy. Oznacza to, że w razie depozytu, może do nas trafić nawet i 100 czy 200% bazowej stawki. Parametr ten jest zmienny i zależy od tego, na jakiej stronie wylądowaliście. Warto przejrzeć kilka konkretnych pozycji, by znaleźć te, które najbardziej będą odpowiadać. Czasem może być to jedynie 50%, ale dla przykładu do wielokrotnie wyższej kwoty. Darmowej gotówki nigdy nie odmawiamy, zacznijmy zatem z odpowiednim przytupem.

CASHBACK TAKŻE W ZAKŁADACH

Jeśli graliście w kasynie, to na pewno zdajecie sobie sprawę, że jedną z popularnych promocji była ta, nakierowana na cashback. To bardzo interesująca opcja, która pozwala na zwrot części obstawionej kasy. Zwykle jest to 5%, ale suma ta sięga nawet 15%. Podobne reguły gry możemy znaleźć w zakładach sportowych, chociaż często zamieniane są one także na odpowiedniki, niezwykle podobne. Dla przykładu powszechne jest oddawanie darmowego kuponu. Gracz wybiera interesujące go zdarzenia, a w razie niepowodzenia, na jego konto trafia nawet 100% tej typowanej kasy. To bardzo bezpieczne zagranie i również cenione wśród Polaków. Jeśli jesteście początkujący i bardzo cenicie sobie każdy grosz, zapewni to spokój ducha. Ważne jest to, że akcja może być odnawiana a my nie mamy ograniczeń, które zniwelują nasze chęci do ponownie zabawy w ten właśnie sposób.

DODATKOWA GOTÓWKA

Bonusowa kasa to równie trafne i miłe działanie operatorów internetowych. Działa to na podobnych zasadach, jak premia od pierwszego depozytu, zwykle dotyczy jednak mniejszych kwot pieniężnych. Niektórzy oferują takie działania nawet raz w tygodniu, stąd też zyskujemy środki niemal na każdą kolejkę piłkarską, czy inny sport, który akurat preferujecie. Sytuacja procentowa też jest nieznacznie mniejsza, ale biorąc pod uwagę proste zasady, to wciąż darmowe uzupełnienie konta z którego skorzystają tak początkujący, jak i zaawansowani gracze. Nie trzeba naturalnie zgadzać się na bonus, ale przeciwskazania do takiego działania są właściwie minimalne.

POLECANIE ZNAJOMYCH A BONUSY BUKMACHERSKIE

Jeśli wiecie, że któryś z waszych znajomych interesuje się piłką nożną, czemu ich nie zachęcić do wspólnej gry? System partnerski działa na tyle dobrze, że z takiej promocji grzechem byłoby nie skorzystać. O czym dokładnie mówimy? W zależności od bukmachera, będziemy otrzymywać premie za każdego gracza, który skorzysta z naszego linka referencyjnego. Zwykle możemy liczyć na środki pieniężne, ale mogą to być procenty od wpłat drugiej osoby czy nawet darmowe spiny do wykorzystania w kasynie. Opcji jest wiele, a każda z nich atrakcyjna. To czynnik mało popularny, ale niezwykle atrakcyjny, nie omijajcie go, zwłaszcza, że nic nie kosztuje. Coś za nic? W bukmacherce jest to całkowicie możliwe, wystarczy tylko dobrze poszukać.

ZAKŁADY MULTI+ CZYLI WIĘKSZE WYGRANE

To jedna ze świeżych opcji, ale pojawia się od czasu do czasu i zawsze jest przyjmowana dobrze. Jej podstawą jest bonusowa wygrana w przypadku sukcesu naszego kuponu. Im więcej wybierzemy na nim meczów, tym większy procent spłynie na konto. Dla przykładu, jeśli zagramy 5 różnych potyczek, to uzupełnimy portfel o dodatkowe 5%. Naturalnie im więcej meczów, tym lepiej dla nas. To świetna motywacja do tego, by tworzyć wersje kombinacyjne. To propozycja głównie dla odważnych, którzy polują na większe zwycięstwa od tych standardowych.

ZAKŁADY MOBILNE Z WŁASNĄ PREMIĄ

Biorąc pod uwagę, że niemal każdy promuje usługi mobilne, nic dziwnego, że na smartfony i tablety możemy zyskać coś wyjątkowego. Abstrahując od pierwszych wpłat  na komputerze stacjonarnym, jest opcja, by powtórzyć takie działanie przez telefon. W grę wchodzą mniejsze sumy, ale to wciąż ekstra uzupełnienie, na które normalnie mogłoby nas nie stać. Rzecz jasna temat ten dotyczy także innych bonusów i zwykle traktowany jest rozdzielnie. To świetnie dla tych, którzy więcej czasu spędzają w podróży, niż siedzą w domu przed komputerem. Więcej szans na duże wygrane? Trzeba z tego skorzystać i czerpać ogromną przyjemność.

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE I PROMOCJE

W dobie rozwoju Facebooka czy Twittera nic dziwnego, że bukmacherzy próbują promocji z naciskiem na te dwa media społecznościowe. Dla przykładu za udostępniania ich profilu bądź wykorzystywanie popularnych hashtagów, możecie zgarnąć darmowe kupony bądź premie gotówkowe. To właściwie coś za nic, dlatego nie ma się co wahać. Spokojne akcje paradoksalnie mogą wytworzyć nam doskonały budżet do gry w najbliższych tygodniach.

PODSUMOWANIE TEMATU

Promocje zakładów sportowych to doskonała zabawa. Bonusy bukmacherskie, jak już zaznaczyliśmy we wstępie, wpływają na długość zabawy i jej urozmaicenie. Darmowe zakłady, uzupełnienie gotówkowe czy każda inna pozycja z naszej listy, to coś niebywałego dla każdego gracza. Nie ma tu szczególnego znaczenia, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę, czy gracie od wielu lat. Jak to przyjęło się w Polsce mawiać „pieniądz nie śmierdzi”, zwłaszcza jeśli mówimy o darmowych premiach, których nigdy nie jest zbyt wiele. Wybierając operatora któremu powierzycie swoje pieniądze i czas, należy rozważyć częstotliwość organizowanych przez niego akcji. Im bardziej nastawiony jest na klientów, tym więcej możecie dzięki temu zyskać. Unikajcie z kolej pozycji, które całkowicie negują współpracę pod kątem ekstra gotówki.